عبارت مورد جستجو   :  
  143رکورد در مدت زمان 0.046ثانیه
  روایت غیر سیاسی از عاشورا غیر ممکن است
  چند روز قبل از آغاز محرم امسال آیت الله مکارم شیرازی در توصیه ای خطاب به مجریان هیئات گفته بودند که با توجه به نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی ، هیئات از ورود به بحث های جناحی و حزبی خودداری نمایند. بازتاب این خبر در بسیاری از رسانه ها با این تیتر که «عزاداری ها سیاسی نشود» موجب شد موضوع فعالیت سیاسی هیئات به موضوعی چالش برانگیز تبدیل شود.
  8 آذر 1394 12:21
  ملاحظاتی پیرامون طرح نیازمحور
  بیش از یک سال از معرفی و اجرای آزمایشی طرح نیازمحور در کلاس های معارف اسلامی می گذرد و جلسات نقد و بررسی آن خوشبختانه در حال شکل گیری است. آنچه در ادامه می آید نکاتی است که بنده در جلسه بررسی آن در معاونت آموزشی و پژوهشی استادان و دروس معارف اسلامی در قم خدمت اساتید و سروران معروض داشتم که اینک با اندکی تغییر و تکمیل، تقدیم می شود.
  18 مهر 1394 10:45
  چهل گام با مهران
  زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست؛با اقتدا به مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای بر آن شدیم تا برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره استاد شهید سید مهران حریرچیان، در آستانه سالگرد عروج آسمانی اش، گام به گام با زندگی شهیدگونه او همراه شویم باشد که اندکی از راه آسمانی شدن را طی نماییم.
  29 تیر 1394 2:0
  درس اژدهاکشی می خوانند!
  آیا فنون و ابزار دزدی، گرسنگی، قتل و فساد را می توان دانش نامید؟ آیا دانشی که جامعه را به فساد و تباهی می کشد، دانش است و نور، یا جهل است و ظلمت؟ اینجاست که معنای سخن دقیق پیامبر خدا مشخص می گردد که فرمود: «انّ من العلم جهلا» برخی از دانش ها نادانی است…
  14 شهریور 1394 19:21
  گسترش اسلام بر پایه زنان ریخته شده است
  آنچه در ادامه می خوانید، گفتگوی مهران با دکتر حسین مطیع استاد دانشگاه صنعتی اصفهان، درمورد نقش و جایگاه زن به لحاظ اجتماعی با رویکرد نقش اجتماعی حضرت خدیجه می باشد.
  25 تیر 1394 11:36
  دنبال رئیس و متولی برای فرهنگ نباشید
  نمی توان از فرهنگ،تمدن، تاریخ، اخلاق تعریف جامع، مانع و پایان دهنده ای داد که خیال همه را راحت کند.می توانیم بیان مراد و منظور داشته باشیم
  3 تیر 1394 14:25
  خیلی جاها فرهنگ پروژه نیست و پروسه است
  دومین کرسی تحلیل و نقد مهران، عصر پنج شنبه 21 خرداد ماه با حضور کارشناسان ومدیران شهری با موضوع نقشه فرهنگی شهر و جایگاه و عملکرد دستگاه ها و سازمان های مختلف برگزار شد.
  27 خرداد 1394 7:43
  متولی فرهنگ در شهر اصفهان کیست؟
  در دومین کرسی تحلیل و نقد مهران، به موضوع نقشه فرهنگی شهر و جایگاه و عملکرد دستگاه ها و سازمان های مختلف پرداخته شد. این برنامه از ساعت 5 عصر امروز پنج شنبه 21 خرداد ماه با حضور کارشناسان ومدیران فرهنگی شهر برگزار شد.
  24 خرداد 1394 12:35
  بهترین روش برای اساتید معارف شیوه شهید مطهری است
  دکترحسین مطیع را می توان از دانش آموختگان برجسته دانشگاه امام صادق(ع) به حساب آورد.
  14 اردیبهشت 1394 12:7
  نیروهای خوب را در شهرمان می سوزانیم
  دکتر حسین مطیع مدیر گروه معارف اسلامی دانشگاه صنعتی اصفهان است. مهران درخصوص پیرامون کمیت و کیفیت برنامه های فرهنگی در اصفهان 93 با ایشان به گفتگو نشسته است که حاصل آن را می خوانید.
  1 اردیبهشت 1394 11:2
  • تعداد رکوردها : 143